Airsoft siseruumides

800m2 airsoft linnalahinguala

Et mitte lasta ilmal mõjutada seda, millal airsofti mängida saab, ehitasime 2x 400 m2 suurusega Airsofti “Linnalahinguala” (saame korraldada kahte üritust korraga) Mille juurde kuulub ka 2 ooteruumi, kus saab mängude vaheajal janu kustutada ja soovikorral ka midagi näksida. Ooteruumi mahub kuni 20 inimest ning sisaldab ka väikest kööginurka. Püstoleid ja kaitsevarustust on meil samuti 20 mängijale.

Saame vajadusel hakkama ka suurema seltskonnaga. Riietumisel tasuks valida kapuutsiga dressipluusi ja püksid, vältida tuleks retuuse ja ümber riideid. Kohapeal on airsofti mängimiseks olemas spetsiaalsed kaitsekindad.

Broneeri

Geelrelvadega siseruumides

800m2 airsoft linnalahinguala

Kui laseritega mängimine tundub juba "lahja", kuid airsoftiga ei taha veel pihta saada, siis on sinu jaoks meil olemas lahendus geelautomaatide näol. Meil on selleks ettenähtud ala, kus saab lahedaid lahinguid sõpradega pidada nii sünnipäevapaketina kui ka niisama sõpradega.

vaata ka militaarseikluse youtubest geelrelvi tutvustavat videot.

Broneeri

Lasermängud siseruumides

800m2 mängupinda lasermängudele

Soovi korral pakume võimalust mängida laseritega sisetingimustes. Meil on selleks ettenähtud ala, kus saab lahedaid lahinguid sõpradega pidada nii sünnipäevapaketina kui ka niisama sõpradega.

Broneeri